Videos

"AMA diary" (video)

21. prosince 2014 v 17:35 | Anny
Když jsem byla v Paříži, Selena zveřejnila video "AMA diary" z jejího dokonalého vystoupení na AMA's 2014 s The Hearts Wants What is Wants,jestli jste ho ještě neviděli,doporučuji pustit zde. Bylo to tak emotivní a krásné <33 Ale zpět k "AMA diary",jsou tam hlavně videa ze zákulisí. Vlastně chystání na to vystoupení a pak jsou tam záběry potom koncertu,jak ji všichni gratulují :) Video se mi strašně moc líbí :)

Zendaya about Selena and her song The hearts wants what is wants for Hollywood life

22. listopadu 2014 v 18:45 | Anny
Takže ted budu spiš přidávat takové videa,kvůli té galerii,mohla bych to přidávat i na imgbox,ale tak když to stihnu udělat do zítra,tak by to tolik vadit nemělo :) První tu mám rozhovor se Zendou pro Hollywood life,kde mluvila krásně o Seleně a její nové písni The hearts wants what is wants. Zendayu mám ráda a je to od ní milé :)

“2014 LACMA Art + Film Gala”“2014 LACMA Art + Film Gala” - videos

3. listopadu 2014 v 21:56 | Anny
Omlouvám se,že tak pozdě,ale byla jsem do půl 7 na schůzce organizování Noci Divadel a navíc jsem se ještě musela učit angličtinu . První tu mám 2 videa ještě z "2014 LACMA Art + Film Gala""2014 LACMA Art + Film Gala". Ten první je rozhovor i s Carou :) A to druhé je z červeného koberce,kde je mnoha celebrit a Sel je hned na začátku.Paparazzi videos (1.10.,14.10.)

26. října 2014 v 15:44 | Anny
První tu mám paparazzi videa,které jsou sice starší,ale objevily se až ted. To první je z 1.října,kdy Sel byla společně s Mirandou Keer na přehlídce Louise Vuittona.Selena jde vidět hlavně v 0:28- 0:32. A ty další 2 jsou ze 14.října,jak Sel nastupuje do auta.Vážně je Sel chdák,ti paparazzi jsou otřesní:/


1.října ,přehlídka Louise Vuittona with Miranda (0:28-0:32) - Paris

14.říjen - LA
Justin about Selena (paparazzi video)

24. října 2014 v 15:24 | Anny
Paparazzi se ptal Justina,jestli si stále myslí,že je Selena krásná. A on odpověděl že ano,je to od něho milé :)

Paparazzi: Justin, stále si myslíte, že Selena je krásná žena?
Justin: Ona je velmi krásná, to ano!

The talk - prewiew video

17. října 2014 v 20:20 | Anny
Objevila se krátká ukázka z "The talk" ,kde bude Sel jako a má to právě dneska premiéru. Vypadá to skvěle,už se těším, rozhovor uvidíme nejspíš až zítra-určitě ho zítra přidám :) Můeme vidět,že to natáčela 15.10.,prostě měla stejný outfit,jako z candids,když šla do Jimmy Kimmel show,takže nejspíš právě odcházela z natáčení :)

Videos 5 second of summer about Selena Gomez

15. října 2014 v 16:29 | Anny
Takže první tu mám 2 videa,kde skupina 5 second of summer mluvili o Seleně. 5SOS mám moc ráda,tak jsem strašně ráda,že se zmínili o Seleně,je to od nich milé <3 Mluvily tam o Seleně jako jejich matce :DD A v tom durhé o twitteru a Seleně,však se sami podívejte :)


O Seleně mluví v 8:00!

O Seleně mluví v 1:19!Paparazzi videos - aiport Paris+ LA,1.10

2. října 2014 v 17:15 | Anny
Jak už jsem včera psala,Selena už je od včerejška zpět v LA. Objevily se 2 paparazzi videa .To první je z Paříže a to druhý z příletu do LA.Já tak tu Selenu lituji,celkově všechny celebrity,co musí prožívat s těmi paparazzi,hlavně na tom druhým videu :// Chudák:/

Paris letiště (1.10.)

LAX letiště v LA

Justin Bieber & Selena Gomez - video na letišti na ostrově Svatý Martin,l29.9.

30. září 2014 v 15:15 | Anny
Selena včera s Justinem odletěla z dovolené na ostrově Svatý Martin (až za Haiti). Byli totiž viděny na mezinárodním letišti Princess Juliana na ostrově Svatý Martin. A někdo natočil video jak odcházejí z auta a jdou na letiště.
Můžeme vidět,že neodcházejí společně,ale každý zhruba po jedné minutě- asi aby je nevideli paparazi. Video je celkem kvalitní,ale asi prvních 30 sekund,ale nepochopila jsem jak hodila s tou kabelkou a odešla :DDD Snad se jim dovolená líbila a nejsou na sebe nijak naštvaní, ikdyž Justina poslední dobou moc nemusím :/ Ale tu starou Jelenu jsem milovala :3

Soy Tu Doble Tv - napodebení vystoupení Seleny Gomez

20. září 2014 v 9:18 | Anny
V mexické televizi ,právě beží pořad Soy Tu Doble Tv ,kde se napodobují vystoupení celebrit a ted měli za úkol napodobit naši Selenu :) A právě Shanik Spe měla za úkol napodobit vystoupení Come&Get it v DWTS a María Alejandra Slow&Down a pak zpívaly další písničky od Seleny jako Naturally,Love you like a song baby.A soutěželi mezi sebou a mezi ještě někým.
Myslím,si že se jim to povedlo,hlavně po kostýmech a choreografii :) Samozřejmě Selena to měla hezčí a má podle mne i krásnější hlas :3 Ale moc se jim to povedlo :)
Video - zpráva pro Japonské fanoušky,Adidas NEO

12. září 2014 v 20:06 | Anny
Selena natočila zprávu pro její Japonské fanoušky v ADIDAS NEO. Je to od ní krásné :3

Selena - Dream out load new short videos

12. září 2014 v 10:09 | Anny
Objevily se 4 krátké videa ze Seleniné nové kolekce pro Dream out load. Ty outfity jsou strašně krásné a Selena je tam strašně milá :)) Sluší jí to ! Určitě si je pusste:) 
 

Reklama