News

Nejvyhledávanější ženské celebrity na googlu - Selena (8.místo)

20. prosince 2014 v 11:42 | Anny


Byl zveřejněn žebříček nejvyhledávanějších ženských celebrit na Googlu. Samozřejmě,že nemůže chybět ani Selena a to na krásném 8. místě:) Hrozně moc ji gratuluji ♥

1. Beyonce
2. Jennifer Lawrence
3. Katy Perry
4. Ariana Grande
5. Taylor Swift
6. Katie Price
7. Nicki Minaj
8. Selena Gomez
9. Mary Berry

10. Emma Watson

Selena spolupracuje se Zeddem ?

7. prosince 2014 v 11:41 | Anny
Zedd_2014_Divergent_Premiere_(cropped)

Nakonec to opravdu vypadá,že pro Selenu bude i rok 2015 pěvecký! :) Objevily se totiž spoustu fotek ze studia a dokonce Selena přidala fotku s Zeedem na instagram (přidám za chvíli),že se setkaly. Asi znáte Zeeda, např. má písen Break free s Arianou Grande :)! Seleně pak napsal tweet o tom,že to bylo skvělé setkání a že se mu líbí její nová písen. Může to být The Hears wants what is wants,ale taky nemusí ! Mohla by to být třeba nová, na které s ní možná spolupracoval.To by bylo úžasné. Navíc Zedd je v Interscope Records,kde je i nově Selena.Tak třeba opravdu jo,ale necháme se tedy překvapit :)!


@Zedd : @selenagomez Skvělé setkání s tebou.Gratuluji k nové písni- miluji ji .!

Alyson Stoner o Seleně!

1. prosince 2014 v 19:35 | Anny
Alyson Stoner,kterou můžete znát třeba z Camp Rocku napsala tweet o Seleně. Napsala to vážně krásně:)


Alyson Stoner : "Opravdu pyšná na @selenagomez. Tady je nový typ lidstva a transparentnosti ve vašem oboru. Neustále roste."

Selena bude v roce 2015 působit jako herečka,zpěvačka až v roce 2016!

30. listopadu 2014 v 12:35 | Anny
Mám tu zprávu,která nějakterá možná potěší a některé ne. Selenina manažerka odpověděla na otázku fanouška,který se ptal ,jestli bude spíš rok 2015 Selena jako zpěvačka nebo herečka a manažerka odpověděla,že jako herečka a zpěvačka až další rok.Takže to znamená,že rok 2015 bude Selena dělat hereckou kariéru a v roce 2016 pěveckou! Já už se v tom nevyznám,Selenina manažerka cca. před měsícem,říkala že Selena bude mít příšít rok turné s novým 6. albem...tak to nakonec je úplně jinak :D Ikdyž mne to malinko mrzí,protože jsem se těšila na nové album a turné,tak jsem každopádně ráda.Selena je totiž úžasná herečka a jsem ráda,že bude opět hereckou kariérou pokračovat,a já ji hrozně ráda uvidím ve filmech,jsem zvědavá jaký typ to bude,hrozně se těším ♥ Taky se ptala jestli fanynka jestli The Hearts What is Wants uslyšíme někdy zase (asi live?:D) a manažerka odpověděla,že brzy,tak se taky těším! A jaký máte na to názor vy ?Jste rádi,že Sel bude v roce 2015 dělat hereckou kariéru ?:)


selena-grammys (4)

selena-grammys (3)


18 milion followers on instagram!

25. listopadu 2014 v 18:42 | Anny
Selena včera přesáhla 18 milionů následovníků na instagramu. Přidává opravdu nádherné fotky a videa :) Není to ani měsíc,co měla překonalal hranici 17 milionů,je to vážně neuvěřitelný :O Už se to blíží k těm 20 :D! Strašně moc jí gratuluji,moc si to zaslouží <3

Našla jsem úplně dokonalou animaci ze předvčerejšího AMA,když vyhrála Taylor cenu,moc si to zaslouží <3

Shay Mitchell o Selena a The heart wants what is wants

12. listopadu 2014 v 18:08 | Anny
Herečka Shay Mitchell z Pretty little liars,což je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů ,se zmínila v rozhovoru pro J-14 Magazine o Seleně a její nové písničce The hearts wants what is want. Řekla to opravdu krásně,souhlasím s ní,je to od ní milé :))


Shay Mitchell o Seleně a The hearts what is wants :
"Myslím, že je statečná. Myslím si, že obecně umělci , zejména hudebníci, píší o tom, co cítí a čím prošli. Selena dělá svou věc, je to krásná píseň a mnoha lidí se to může týkat. Rozhodně jsem šla přes to, a myslím že to jen důvod,proč si myslím ,že to co dělá,je tak dobře, protože ona píše pro naši generaci a o tom co dívky strávili v průběhu let. Je to nádherná píseň, krásné hudební video. Je to skvělé. "


Vystoupení na AMA's,23.11. - The hearts want it what wants

6. listopadu 2014 v 18:03 | Anny
Mám tu další skvělou zprávu :3 Selena bude 23.11. vystupovat s novou písni "The hearts want it what wants" na American music awards. Nemůžu se dočkat <3 Hrozně se těším,až uslyším The hearts want it what wants živě !

Aleen Keshishian - about Selena's plans 2015

5. listopadu 2014 v 15:57 | Anny
Manažerka Seleny Aleen Keshishian odpovídala opět na nové otázky fanynek ohledně plánů Seleny :)) Většina otázek byla ohledně příštího turné a psala,že ještě nejsou žádné plány-ale minule psala,že příští rok nebo později :)) Tak snad <3 Prostě musí jetmít celosvětové turné a prostě aby jela třeba do Vídně nebo rovnou k nám :3 Ale odpověděla ,že 5.album "For you" s největšími hity nebude mít turné! Což mne trochu mrzí,ale chápu to ,protože jsou to vlastně jen největší hity a jen dvě nové písně :) Ale tak Selena podepsala smlouvu s Interscope records,takže můžeme očekávat další album a rovnou snad to zminované turné :)! Nemůžu se na všechno dočkat <3Fanynka : "Selenino turné bude příští rok s albem Greatest Hits "For you"? Díky za sledování. "
Manažerka: "Ne."

Fanoušek : "Bude mít brzy Selena turné ? Odpověd prosím"
Manažerka: "Ještě žádné plány na další turné. Ale brzy bude poslouchat nový singl. Je úžasný. "

Fanoušek: Dobrý den! Je mi líto, že vás obtěžuji, ale bude mít brzy Selena turné? Ne nutně tak brzy, ale víš ... Děkuji.
Manažerka : "Počkejte na její novou hudbnu. Je užásná "


Fanoušek : "Odpověděl jsi fanoušek řekl, že Selena bude mít turné příští rok nebo později, pak vydá své debutové album s Interscope v první polovině roku 2015??
"Žádné plány zatím. Budeme informovat, jakmile budeme připraveni! "

Fanoušek: "Má Selena nějaké plány s věcmi nebo oblečením?"
Manažerka : "Adidas".

Selena have 17 000 0000 followers on instagram!

5. listopadu 2014 v 15:31 | Anny

Selena už přesáhla hranici 17 000 000 sledování na instagramu.A to jsou asi tři týdny co překonala hranici 16 000 000. Je to naprosto úžasné !! Hrozně moc ji gratuluji :) Zaslouží si to <3 Selena dává na instagram opravdu úžasné fotky a videa!


Selenina manažerka Aleen Keshishian odpovídala fanouškům na soukromé zprávy - Turné 2015 ?,nové novinky ohledně filmů?

4. listopadu 2014 v 17:42 | Anny
Selenina manažerka Aleen Keshishian včera odpovídala fanouškům na soukromé zprávy na instagramu ohledně turné a filmu. Fanynky se ptaly na turné a ona napsala,že v příštím roce můžeme čekat turné nebo později..Ale kdyby to bylo příští rok a celosvětový,třeba někde blízko Česka třeba Víden nebo Berlín při nejlepším u nás Praha nebo Bratislava,tak tam prostě musím jet ♥ Hrozně mne mrzelo,že jsem loni nemohla jet do Vídně:// Tak doufejme,že se tedy dočkáme brzy toho turné !:) V té poslední zprávě se fanoušek ptá na filmy a ona napsala že ano :) To by bylo naprosto úžasné !!!
Už se na všechny Seleniny plány moc těším <33

B1iLB-qIcAA8hS8


Fanynka : "Bude mít Selena brzo turné jako Stars dance ?"
Manažerka : "Zatím ne. Ale příští rok"
fanynka: "Kdy Selena pojede na další turné ? Prosím odpověd :)"
manažerka : "Zatím žádné plány" "Doufejme,že v dalším roce nebo později!

B1jOCoGIEAA14Vj
Fanynka : " Já vím,že moc lidí se tě ptají na hudbu,ale mnozí z nás se ptájí na filmy.Budenějaká novinka filmu se Selenou brzy?"
Manažerka : "Ano! Uslyšíš brzy! (asi tu novinku o filmu :D?)

Selena je 1. v žebříčku Billibord "Social 50"

30. října 2014 v 18:24 | Anny
Selena je 1. v žebříčku Billibord "Social 50",což řadí vlastně popularitu hudebníh umělců ze sociálních sítí. Seleně moc gratuluji,zaslouží si to :) Jinak za Selenou je třeba Taylor Swift, Justin Bieber, Miley Cyrus, Demi Lovato, One Direction a další!

Sem título

Selena o Taylor a jejím albu "1989"

28. října 2014 v 13:00 | Anny
Jak jsem slíbila přeložila jsem vám,co napsala Selena o Taylor a jejím novém albu 1989! Taylor samozřejmě krásně odepsala :) Miluju tak jejich přáteství


@selenagomez:Z hotelový pokoje poslouchám album, kuchyň je taneční parket album, S vysunutými okny při řízení p
poslouchám všechny části alba. Nejlepší část je, že jsme byli jediní, kdo tam je . Pokaždé. Tak šťastná,poctěná a hrdá na tebe a vaše deníky vědět. @taylorswift #1989 KOUPIT IHNED!!!

@taylorswift13 : Příspěvek dne. Nemůžu uvěřit, že mám to štětí, mít přátele, jako je tento.

@selenagomez tuhle fotku http://i.instagram.com/p/uqXoTpujJu/

Teen icon awards - vote for Selena!

27. října 2014 v 9:08 | Anny
Selena je nominována v Teen Icon Awards anketě časopisu J-14. Selena je nominovaná hned ve 4 kategorií, což je úžasné a moc gratuluji a přeji Sel hodně štěstí :3 Hlasovat můžete do 3.listopadu a výsledky se dozvíme až 8. prosinci :) Hlasovat můžete níže!
Day One of Selena Gomez Video Shoot for COME & GET IT

Iconic Movie actor - hlasujte zde
Shailene Woodley
Jennifer Lawrence
Bella Thorne
Chloë Grace Moretz
Selena Gomez

Iconic instagrammer - hlasujte zde
Niall Horan
Miley Cyrus
Justin Bieber
Selena Gomez
Zendaya

Iconic couple - hlasujte zde
Bella Thorne a Tristan Klier
Zayn Malik a Perrie Edwards
Liam Payne a Sophia Smith
Louis Tomlinson a Eleanor Calder
Austin Butler a Vanessa Hudgens
Justin Bieber a Selena Gomez

Iconic favorite - hlasujte zde
Ariana Grande
Shailene Woodley
Selena Gomez
Fifth Harmony
Austin Mahone

16 milions followers on Selena's instagram

14. října 2014 v 20:02 | Anny

Taková menší informace,ale úžasná. Selena má na svém oficiálním instagramu už přes 16 milionů sledování!!
Myslím,že to je opravdu úžasné. Selena si to samozřejmě zaslouží a gratuluji ji :3 Přidává krásné fotky i videa!

Selena - "The talk" ,17.10.

11. října 2014 v 9:38 | Anny
003JimmyK

Kromě Ellen DeGenerous (13.10.) a Jimmy Kimmel live (15.10.) se také Selena zúčastní 17.října "The talk" v rámci propagace Rudderles. Už se moc těším :)

Selena o Marie Canels Barere

11. října 2014 v 9:17 | Anny

Selena tweetla o Marie Canells Barere (herečka z Kouzelní,hrála mámu Alex),o tom že má novou show, a že je moc hrdá ! :)

Wizards máma je v show! @ Maria_CB "Cristela" premiéru dnes večer! http: //amp.twimg.com/v/ad481348-152 hrdá dcera tv.

A pak Maria Canells Barera měla popsat Selenu 3 slovy,je to od ní úžasně:
Maria Canells Barera :@SummersNotHot @selenagomez Sladká ,milující, talentovaná !:-)

+EDIT Selena popřála Davidovi Deluise (kouzelníkách,hrál tátu Alex)
@selenagomez Všechno nejlepší mému TV tatovi !!!@D_Deluise
@D_Deluise haha :)


Potvrzena účast -13.10 na Ellen DeGeneres + 15.10. Jimmy Kimmel

8. října 2014 v 13:10 | Anny
Dneska máme spoustu učení,jelikož zítra nemám vůbec čas,tak se budu učit i na pátek a taky je spoustu novinek,každopádně jsme končili už po 4. hodině,takže všechno v pohodě stihnu :).
Než budu přidávat fotky ze včerejší premiéry Rudderles v LA.Máme tu skvělé zprávy!:)


Selena bude 13. října jako host show v Ellen DeGeneres na propagaci filmu Rudderles.To je naprosto úžasné,strašně se těším :)

Každopádně to není všechno :D Selena bude také 15.10. jako host Jimmy Kimmel show
. Jsem z toho strašně natšená, už se těším na rozhovor a nějaké fotky ze show.Říjen bude asi plný fotek a videí na propagaci ,premiér Rudderles,:)! Tak snad, to bude všechno stíhat :D

Selena's tweet (twitter) - 1.10

2. října 2014 v 17:52 | Anny
Selena včera napsala pár tweetů na twitter. 2 tweety byly o paříži ,Ale jeden byl dost motivní a strašně se mi líbil ten s tím Bohem. Dokonce odpověděla jedné fanynce (viz níže @ohsosel). Podel těch tweetů (hlavně těch 2) mi přišla taková smutná,že je sama a i ten tweet s těmi lidmi,co jí obklupují. Já doufám,že se jí nic nestalo a že bude v pořádku a štastná :3 Taky si totiž unfollowla skoro všechny na instagramu. Napadlo mne,že se opět rozešli s Justinem v Paříži (už jednou všechny unfollowla v době,když )...což bych se ani nedivila,ale nevím...Popravdě já Justina poslední dobou moc nemusím a od té doby,co se spolu pořád rozcházejí a zase opět vrací,Justin jak bere ty drogy,atd...,ale starou Jelenu jsem měla strašně ráda:3 A ted mi to zase začalo ji připomínat,ale já prostě nwm...nwm,jestli je to kvůli tomu a nebo ne...
Jen přeji Seleně aby byla štastná :33
Vždycky bude mít aspon nás pravé SELENATORKY ♥
001~456@selenagomez "Dlouhý let. Jsem tak ráda , že jsem doma."

@selenagomez "Někdy si myslíme, že nejsme dost dobrý. Ale pak jsem si uvědomila, když si myslím, že jsem sám , mám Boha."


@selenagomez"Takový krásný pořad @ louisvuitton nicolasghesquiereofficial Děkuji moc za všechno!☺️"

@ohsosel Zastav se , když jde o lidi, kteří tě obklopují. Obklopovat s tím nejlepším, protože jsi nejlepší. @selenagomez "

@selenagomez "Děkuji Ti"

@selenagomez : Potřebovala jsem to.

+Selena si unfollowla (přestala sledovat) na instagramu skoro všechny (kromě 5 - Seleniny fanoušci,co sledovala už předtím)!!

Selena je 27. nejlépe oblékaná žena roku 2014 podle časopisu GLAMOUR UK

2. října 2014 v 17:22 | Anny


GLAMOUR UK časopis zařadil Selenu do 50 nejlépe oblékaných žen roku 2014. Konkrétně na 27.místo :3
Selena je tedy už po třetí v žebříčku 50 nejlépe oblékaných žen podle GLAMOUR UK a minulý rok byla na 25.místě :)
27.místo ,je sice velice krásné a moc ji gratuluji,ale myslím,že by mohla být i trochu výš ! :)
Samozřejmě je to úžasné a moc ji gratuluji,zaslouží si to :3

Selena o novém albu Lady G.&Tonny B.

28. září 2014 v 12:25 | Anny
InstagramOthers1135g

Včera 27.9. Selena poslala tweet o Lady Gagy a Tonny Bennet album. A Lady Gaga reagovala krásně ,napsala taky na twitter, že jí moc děkuje. Je to od Seleny milé, že to napsala ,ikdyž popravdě Lady Gagu moc nemusím:/, je od ní hezké že jí pak Lady tak pěkně odepsala :)

@selenagomez : "Nové album Lady Gaga a Tony Bennett je tak všeho druhu" smarturl.it/CheekToCheekSd"

@ladygaga : Děkuji Seleno ! ,hodný zlatíčko!
Selena - 15 milion followers on instagram

27. září 2014 v 13:44 | Anny
Selena překonala dneska15 milionů následovníků na instagramu. Konkrétně ted má 15 029 193 ,kdyby to někdo chtěl vědět přesně :DDJe to naprosto úžasné číslo, já ji strašně moc gratuluji, ale ona si to všechno zasouží .Přidává fakt strašně krásné fotky :) Samozřejmě já jsem jedna z nich,kdo ji ještě nesleduje,má instagram a chtěl by tak tady, je její instagram :) Jinak jsem udělala takovou koláž 4 fotek z instagramu, tak snad se líbí. Ještě jednou moc gratuluji, všechno si to zaslouží :3

Alli Simspon o Seleně

27. září 2014 v 13:19 | Anny
Alli Simpson včera odpovídala fanouškům na twitteru.A nějaký fanoušek se zeptal kdo je její modní idol a ona odpověděla Selenu a Laru. Je to úžasné,že má za modní vzor Selenu, ale vůbec se jí nedivím, Selena má tak dokonalý styl mody :)!

@Nisa_asdfghjkl: "@allisimpson @GirlfriendMAG Kdo je tvůj modní idol ?
@allisimpson: "Selena Gomez & Lara Bingle"

Taylor má doma spoustu fotek se Selenou :) ! - rozhovor

21. září 2014 v 18:06 | Anne
Vybrané Swifties ( kdyby někdo nevěděl,fanoušky Taylor Swift),měli možnost se podívat do Taylořiného domu a jeden fanoušek řekl,že tam bylo spoustu obrázků s přáteli a mezi němi i Selena. Miluji Taylořino a Selenino přátelství :33 Přeložila jsem vám,co přesně řekl:)

Metropolitní muzeum umění kostýmu institutu Benefiční slaví otevření Charles James: Za módní Anna Wintour a kostýmní Center - večeře

"Během prohlídky Taylor nám dala pauzu osm minut na záchod. . Během čekání se podívám kolem sebe a chodby jsou plné fotografií Taylor se svými přáteli, je to tak krásné. Bylo několik obrázků na ni s Selena Gomez, Claire a Liz, s jejím bratrem, a několik dalších."

Selenina sestřenice Priscilla je těhotná !

20. září 2014 v 14:44 | Anny
Tohle není přímo o Seleně,ale rozhodně to musím přidat.Selenina sestřenice Prisscila je totiž těhotná se se svým přítelem. A dokonce to sama potvrdila na instagramu, moc jim gratuluji a moc jim to přeju :33 Jsou spolu skvělý, jestli třeba sleduje Selenu už nějakou dobu,tak víte že Selena s Priscillou mají skvělý vztah a jsou velmi dobré kamarádky :3
TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJI:3

těhotná-2

těhotná

Selena Komentáře k instagramu "Selena nebo Yovanna"

18. září 2014 v 20:24 | Anne
Selena reagovala na příšpěvek na instagramu,někdo totiž napsal příspěvek Selena nebo Yovanna". Yovanna je holka,s kterou měl Justin Bieber krátký románek. A Selena k tomu napsala,že každá je krásný svým způsobem ,ona je tak úžasná!:)Překlad : "Prosím smazat. Neexistuje žádné srovnání. Každá je krásná svým vlastním způsobem. Miluju tě, zlato. "
 
 

Reklama