Listopad 2014

Christmas competion (1.advent) - Tipovačka

30. listopadu 2014 v 16:56 | Anny |  Soutěže
Omlouvám se,že tak pozdě s tou soutěží, ale vůbec nestíhám :/ Dneska je 1.adventní neděle a každou neděli tu bude v 15:00 nějaké soutěž! Ve středu bude vyhodnocení a vždycky budou bodovány 1. - 3.místa a nakonec po všech 4.adventních nedělí zveřejním celkové vítěze 1.-3. místa a ty dostanou nějaké ceny. Ale hlavní věc, je abyste se pobavily,rádi se zúčastnili a oslavili na blogu advent,soutěže budou samozřejmě ve Vánoční tématice♥ První soutěž jsem chtěla něco originálního,je to taková tipovačka:D Jde o to,abyste si tipli kolik je v krabici banek:) Máte tam obrázky z různých úhlů :) Jde o to,abyste si tipli co nejblíže k počtu banek,nebo nejlépe kolich jich tam přesně je! Já doufám,že se rádi zúčastníte a že vás tyto advetní soutěže budou bavit!:)

Soutěž :
1. Kolik si myslíte,že je v krabici banek ?
The hearts want it what wants v rádiích!

30. listopadu 2014 v 13:14 | Anny |  5. album "For you"

Mám tu úžasnou zprávu,která mne včera hrozně moc potěšila. Jela jsem ještě odpoledne s mamkou do Olomouce vybrat si k Vánocům foták a zimní boty...Poslouchala jsem rádio a ještě jsem si říkala,že by mi mohli zahrát The Hearts Wants What is Wants nebo Blank Space od Tay,ale nevěřila jsem tomu :D A asi po 10 minutách pořád přepínám rádia,že tam nic nehrají a najednou tam začně zpívat "The hearts what is wants",měla jsem z toho strašnou radost ♥ Myslela jsem si,že to poprvé uslyším na Evropě 2 a nečekala jsem,že na radiu Kiss:) Vážně mne strašně potěšili<3 Zjistila jsem si o tom víc a vlastně je "KISSPARÁDA",kde každý den můžete hlasovat zde z 20 písniček,kde je právě i The Hearts Wants What is Wants a ty písníčky s nejvíce počtem hlasů pak zahrají každý den od 18:00 - 19:00 a v sobotu od 16:00 - 18:00. Bohužel je to jen pro Moravu,když jsem se dívala na Jížní Čechy,tak tam nebyla:(( Takže jen pokud jste z Moravy a chte slyšet The Hearts wants what is wants v rádiu,tak určitě naledte Radio Kiss!Selena je právě 1.:)!! Pak jsem tedy ještě zjistila,že The Hearts wants what is wants je v Top 40 a MaXXimum muziky na Evropě 2,takže jestli Evropu 2 posloucháte,tak je dost možný ,že jste to bud slyšeli nebo teprve uslyšíte!:) Když už tedy to je písen na Radiu KISS na Moravě,tak snad ta Evropa 2:D! Osobně jsem to na Evropě 2 ještě neslyšela. Vy jste už slyšely The Hearts Wants What is Wants v rádiu? :)

RADIO KISS "MORAVA"
"KISS PARADA" - 1. The Heats Wants What Is Wants
HLASUJTE ZDE
Každý den od 18:00-19:00,sobota 16:00-18:00

EVROPA 2
TOP 40 - The Heats Wants What Is Wants
MaXXimum muziky - The Heats Wants What Is Wants

Selena bude v roce 2015 působit jako herečka,zpěvačka až v roce 2016!

30. listopadu 2014 v 12:35 | Anny |  News
Mám tu zprávu,která nějakterá možná potěší a některé ne. Selenina manažerka odpověděla na otázku fanouška,který se ptal ,jestli bude spíš rok 2015 Selena jako zpěvačka nebo herečka a manažerka odpověděla,že jako herečka a zpěvačka až další rok.Takže to znamená,že rok 2015 bude Selena dělat hereckou kariéru a v roce 2016 pěveckou! Já už se v tom nevyznám,Selenina manažerka cca. před měsícem,říkala že Selena bude mít příšít rok turné s novým 6. albem...tak to nakonec je úplně jinak :D Ikdyž mne to malinko mrzí,protože jsem se těšila na nové album a turné,tak jsem každopádně ráda.Selena je totiž úžasná herečka a jsem ráda,že bude opět hereckou kariérou pokračovat,a já ji hrozně ráda uvidím ve filmech,jsem zvědavá jaký typ to bude,hrozně se těším ♥ Taky se ptala jestli fanynka jestli The Hearts What is Wants uslyšíme někdy zase (asi live?:D) a manažerka odpověděla,že brzy,tak se taky těším! A jaký máte na to názor vy ?Jste rádi,že Sel bude v roce 2015 dělat hereckou kariéru ?:)


selena-grammys (4)

selena-grammys (3)Personal photos (30.11.)

30. listopadu 2014 v 12:14 | Anny |  Personal photos
InstagramSelena891f

Sel ted tráví hodně času s kamarády a rodinou,takže se objevují hlavně osobní fotky. Jsem za to strašně ráda,že si udělá vždy čas na rodinu a odpočine si :) Selena přidala dneska celkem 5 fotek na instagram,hrozně se mi líbí ta 4.:) Pak se objevily další fotky od kamarádů a rodiny,ta 3. s Justinem je celkem dost stará. Jinak dneska můžete čekat speciální novinku a jednu celkem dost podstatnou novinku,které některé možná potěší a některé ne.Taky ve 15:00 zveřejním 1.adventní soutěž a jestli se k tomu dobelhám,tak konečně udělám Finále soutěž nejlepší písně ze Stars dance:)


Selena's Instagram :


By friends/family/celebrities:

Personal photos - 28.-29.11.

29. listopadu 2014 v 22:39 | Anny |  Personal photos


A dnešní poslední novinka jsou dokonalé osobní novinky.Zítra se těšte na speciální novinku a 1.adventní soutěž! Selena přidala 2 nové fotky na instagram,ta první je s její sestřenkou,ta fotka je strašně roztomilá :D Druhá fotka je koláž Seleniny maminky,když byla mladší a Seleny,ony jsou si si tak strašně podobné,obě jsou tak nádherný :) Pak se objevily dalších 8 fotek,prvních 5 jsem přidala sem a 3 další jsou v galerii. Ta 1. fotka je rare se Sel a její sestřičkou Gracie,ta je úplně dokonalá ♥ Škoda,že je jen potagovaná :( Ta 2. je z dětsví,Sel byla hrozně roztomilá :3 Tu 3. přidala Selenina sestřenka Priscilla,ta 4. je taky úžasná. A ta 5. je starší a je naprosto úžasná a pak přidala ještě samotnou na facebook fotku Seleniny maminky,vážně jsou si strašně podobné,jsou obě tak překrásný :)

Instagram Selena Gomez:

by Selena's friends/family:

Facebook:

With fans - 29.11.

29. listopadu 2014 v 22:11 | Anny |  With fans


Mám tu 2 nové fotky s fanoušky ze dneška. Ti fanoušci měli takové štěstí <3Personal photos - (27.-28.11.)

28. listopadu 2014 v 18:07 | Anny |  Personal photos


A nakonec tu máme osobky. Selena trávila díkuvzdání v Texasu se svým tátou Ricardem a se Seleninýma sestřenkama Mirandou a Priscillou Deleon,kde navštívili "Gaylord Texan Resort",jak vidíme na 1. 2 fotkách, ty fotky jsou naprosto úžasné ,určitě si díkuvzdání užily:) ! 3. fotka je se Seleniným tátou Ricardem , ta 4. s nějakou novinářkou a tu 5. přidala jako vzpomínku Charity Barony. Pak Selena přidala 3 nové osobky na instagram,první fotka jsou alba "For you" s fanoušky. A 2. je ještě z dětství, Sel byla hrozně roztomilá

By friends/family/celebrities :

Instagram Selena Gomez:

Twitter Selena Gomez:

Vosková figurína -“Madame Tussauds " in Berlin

28. listopadu 2014 v 17:41 | Anny |  Other

Neuběhly ani 2 dny a už opět další vosková figurína,tedy celkově již 8. Selenina fugurína. Tahle je nám,ale nejblíže, protože je v Madame Tussauds v Německu v Berlíně. Takže když někdo pojede do Berlína nezapomente se stavit za figurínou Seleny :D Vzhled a outfit je kopie ze zářijového koncertu v Londýně v roce 2013. Jako celkem se jim povedla,ale ten obličej se tolik nepodobá,ale stejně je to úžasný a nechápu,jak to může někdo udělat :D! To jak tu figurína objímá ta holčička je hrozně roztomilý :3Billibord charts - third week "The hearts wants what is wants"

28. listopadu 2014 v 17:14 | Anny |  5. album "For you"
  • Už jsou to 3.týdny od vydání písně "The hearts what is wants". Tady je spoustu Billibord žebříčků ve které se The Hears Wants what is wants umístila,moc gratuluji ! Jsem ráda,že písen má takový úspěch,opravdu si to Selena zaslouží <3 U všech žebříčků to máte vysvětlený :)
  • Hot 100 - #20 The hearts what is wants - Graf podle nejvíce hraných písní v rádiích a streamování ve Spojených státech.
  • Hot 100 - #19 The hearts what is wants - Graf, který měří popularitu umělců ze všech žánrů. Včetně nejvíce hraných písní v rádiích, streamování a sdílení písní na sociálních sítích.
  • Social 50 - #7 Selena Gomez - schéma, které představuje žebříček umělcé,které mají největší nárůst následovíků na Facebook, Twitter, YouTube a Instagram. Reakce a interakce na Twitteru, YouTube, Instagram a Facebook. A prohlížení na Wikipedii.
  • Digital song 11#The hearts what is wants - Graf, který zaznamenává prodej písně ve Spojených států.
  • Pop Songs - #22 The hearts what is wants - Graf ukazující výkon skladby na rádiu POP vw Spojených státech.
  • Streaming songs #19 The hearts what is wants - schéma, který zaznamenává nejvíc hraných písní v rádiu a on-line služby, jako je YouTube a Spotify.
  • Hot 100 (Kanada) #18 The hearts what is wants - Graf, který zaznamenává nejhranějsí písně v Kanadě.
  • YouTube #14 The hearts wants what is wants - Nejsledovanější videa na Youtube.

Instagram video - 28.11.

28. listopadu 2014 v 16:44 | Anny |  Personal videos
Selena přidala na instagram nové video,kde je společně s rodinou a pořádají tam nějaký "rodinný souboj" :D! Je skvělé,že tráví čast s přibuznáma,určitě si to všichni užily :)