Selena's tweet (twitter) - 1.10

2. října 2014 v 17:52 | Anny |  News
Selena včera napsala pár tweetů na twitter. 2 tweety byly o paříži ,Ale jeden byl dost motivní a strašně se mi líbil ten s tím Bohem. Dokonce odpověděla jedné fanynce (viz níže @ohsosel). Podel těch tweetů (hlavně těch 2) mi přišla taková smutná,že je sama a i ten tweet s těmi lidmi,co jí obklupují. Já doufám,že se jí nic nestalo a že bude v pořádku a štastná :3 Taky si totiž unfollowla skoro všechny na instagramu. Napadlo mne,že se opět rozešli s Justinem v Paříži (už jednou všechny unfollowla v době,když )...což bych se ani nedivila,ale nevím...Popravdě já Justina poslední dobou moc nemusím a od té doby,co se spolu pořád rozcházejí a zase opět vrací,Justin jak bere ty drogy,atd...,ale starou Jelenu jsem měla strašně ráda:3 A ted mi to zase začalo ji připomínat,ale já prostě nwm...nwm,jestli je to kvůli tomu a nebo ne...
Jen přeji Seleně aby byla štastná :33
Vždycky bude mít aspon nás pravé SELENATORKY ♥
001~456@selenagomez "Dlouhý let. Jsem tak ráda , že jsem doma."

@selenagomez "Někdy si myslíme, že nejsme dost dobrý. Ale pak jsem si uvědomila, když si myslím, že jsem sám , mám Boha."


@selenagomez"Takový krásný pořad @ louisvuitton nicolasghesquiereofficial Děkuji moc za všechno!☺️"

@ohsosel Zastav se , když jde o lidi, kteří tě obklopují. Obklopovat s tím nejlepším, protože jsi nejlepší. @selenagomez "

@selenagomez "Děkuji Ti"

@selenagomez : Potřebovala jsem to.

+Selena si unfollowla (přestala sledovat) na instagramu skoro všechny (kromě 5 - Seleniny fanoušci,co sledovala už předtím)!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama