Říjen 2014

Taylor Swift about Selena ( pro 2DAY FM)

19. října 2014 v 12:49 | Anny |  Interwiews
Dneska je jedinná novinka a to rozhovor. Taylor Swift mluvila o Seleně pro australské rádio 2DAY FM. Já tak miluji jejich přátelství :)! Te rozhovor je strašně krásný,Taylor mluvila o ní překrásně :3 Nejvíc se mi líbí ta odpoved na 3.otázku, úplně s ní souhlasím:)


Moderátor: Selena Gomez je ve skutečnosti jedním z jejích nejlepších přátel, nebo jen jako ty celebrity ?
Taylor: . Ne, ona je určitě jeden z mých nejlepších přátel.
Moderátor: Chceš ,aby se přeštěhovala do New Yorku ?
Taylor :Já chci, chci ji nablízku.
Moderátor: Cítiš se k ní ochranně ? Vzhledem k tomu, že jsi tak silný, bezpečný pro médii. Máte pocit, chránit ji?
Taylor: Ano, bez pochyb. Myslím, že jedna věc,kterou se jako nejlepší kamarádkou můžete naučit,že musí na některé věci přijít sama. Věřím jí,má dobrý smyls pro kritiku, myslím, že bude ve svém životě dělat úžasné věci. Ona je neuvěřitelně chytřá ,lidé by se šokovali, kdyby věděli, jak je chytrá. Takže jedna věc, kterou byste měli udělat jako kamarádka, je být tu pro své přátele bez ohledu na to, čím prochází. A nesnažit se říkat, co mají dělat. To je to nejhorší, co můžete udělat.
Moderátor: Jaké je to vidět ve stejném odvětví,pod stejným tlakem ?
Taylor: Je to tak zábavné, když jsme vzpomínali a řekil staré příběhy, protože teď nám je 22 a já 24 když jsme se setkali bylo nám 15 a 17, je děsivé, kolik jsme toho přežili.

The talk - 17.10.

18. října 2014 v 9:44 | Anny |  Apperances 2014
Už třetí show za sebou během týdnu :D Včera byla premiéra "The talk",kde by Selena jako host. Můžeme vidět outfit z 15.10,kdy Selena přiicházela do Jimmy kimmel live show,takže asi předtím natáčela The talk. Objevil se celý rozhovor a je naprosto úžasný,mluvila tam třeba o Taylor Swift nebo o svém domu.Taky asi v 7 minutě hráli hru,že Selena měla hádat,celkově se mi rozhovor moc líbil :) Také se objevily 3 exlusivní videa ,v druhém mluvila o fanošcích a ve třetím o UNICEF. Musím dodat,že Seleně to hrozně moc slušelo,hrozně se mi líbily ty šaty a taky se mi líbily ty rozpuštěné vlasy ,byla dokonalá :3


Exlusive videos with Selena:

Personal photos (17.10.,18.10.)

18. října 2014 v 9:26 | Anny |  Personal photos
Máme tu spoustu osobních fotek,většina je z "The talk",který měl včera premiéru se Selenou jako hostem. Ale třeba ta 4. je vzpomínka na Spring Breakers premiéru,holky jsou tam úžasné :) Sama Selena přidala 2 fotky na instagram.


Instagram Selena Gomez:

News of 5th album (24.11,název : For you,2 nové písnně)

17. října 2014 v 20:32 | Anny |  5. album "For you"
A konečně jsou tu nějaké informace o Seleniném albu. Podle všech informací "Universal Music Group"(obsahuje zprávy z Hollywood Records) by mělo album vyjít už 24.listopadu!!! Tak brzo,nemůžu se dočkat :3 A mělo by se jmenovat For you ! (tedy ne Greatest hits a ani nevyjde v prosinci,jak se předpokládalo). Jsem strašně ráda,že to bude dřív a For you se mi líbí daleko víc,než Greatest hits. Kromě největších hitů,tam budou pouze jen 2 nové psíni,trochu mne to mrzí,myslela jsem aspon,že ty 3-4. Ale jsem vůbec ráda,že nějaké nové budou,nemůžu se na ně dočkat ,určitě budou nádherné ♥♥


The talk - prewiew video

17. října 2014 v 20:20 | Anny |  Videos
Objevila se krátká ukázka z "The talk" ,kde bude Sel jako a má to právě dneska premiéru. Vypadá to skvěle,už se těším, rozhovor uvidíme nejspíš až zítra-určitě ho zítra přidám :) Můeme vidět,že to natáčela 15.10.,prostě měla stejný outfit,jako z candids,když šla do Jimmy Kimmel show,takže nejspíš právě odcházela z natáčení :)


Photos - Jimmy Kimmel live (15.10.2014) #2

17. října 2014 v 20:15 | Anny |  Apperances 2014
Včera už jsem přidala video (zde) a jednu fotku z show Jimmyho Kimmela,kde byla Selena jako host 15.10.,každopádně dnes se objevily další kvalitní fotky :3 Jsou naprostě krásné ,Seleně to moc slušelo!Personal photos (16.10.,17.10..)

17. října 2014 v 20:04 | Anny |  Personal photos
Nové osobní fotky :) Jsou nádherné,ta první je starší ještě z natáčení WOWP a přidala ji Lilian Garcia.With fan - 16.10.

17. října 2014 v 19:55 | Anny |  With fans
Nová fotka s fanouškem,nejspíše ze včerejška.Je nádherná, hrozně mu závidím,taky chci se Sel fotku :D

f


Rozhovory - Rudderles #4

17. října 2014 v 19:50 | Anny |  Interwiews
Poslední dobou se objevují často nové rozhovory ještě z konference Rudderles. Dneska se objevily dokonce 2 a jsou úžasné :)Jimmy Kimmel live show with Selena,15.10.

16. října 2014 v 19:39 | Anny |  Apperances 2014
Selena včera navštívila Jimmy Kimmel live show,kde byla jako host. Objevily se 3 videa se Selenou,který přidal oficiální youtube kanál Jimmyho Kimmela. Bohužel jsem našla jen celé video,které se strašně sekalo,tak sem dávám ty 3 videa,tak snad nevadí :) Můžeme si všimnout,že má jiný outfit,než když přicházela. Byla nádherná jako vždy :3 V prvním videu mluví o selfie,v druhé,že má zamilovanost do Billyho Crudupa a v třetím mluví o svém prvním domu. Dole jsou i 2 fokty. Určitě si pusste,krásný rozhovor :) !